Ogłoszenia parafialne
28 czerwca 2015 PDF Drukuj Email

 

 1. Dziś w 13 Niedzielę Zwykłą zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa na godz.  16.00. Ok. godz. 17.45 przybędzie do nas grupa pielgrzymów ze Skoczowa. Wiernych, którzy udzielą im noclegu prosimy o przybycie na plac plac kościelny.

 2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Od godz. 7.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Z uwagi na okres urlopowy duszpasterzy prosimy o korzystanie z Sakramentu Pokuty odpowiednio wcześniej przed rozpoczęciem Mszy Św.

 4. Decyzją Księdza Arcybiskupa, z dniem 28 sierpnia trzyletnią posługę w naszej Parafii zakończy ks. Dawid Klimera. W jego miejsce posłany został do nas tegoroczny neoprezbiter, pochodzący z Katowic - Wełnowca, ks. Adrian Przewoźniak. Ks. Dawida pożegnamy uroczyście w sierpniu podczas Mszy św. w jego intencji.

 5. Szczególne Msze św. w tym tygodniu; 
  - ŚRODA godz. 8.15  za zmarłych zalecanych 
  - CZWARTEK godz. 8.15  w intencji powołań kapłańskich i zakonnych 
  - PIĄTEK godz. 8.15  w intencji Wynagradzającej NSPJ i w intencji rodzin 
  - SOBOTA godz. 8.15  w intencji członków Żywego Różańca

 6. Modlitwę różańcową w tym tygodniu prowadzi Róża 49 p. Masarczyk, w przyszłym tygodniu Róża 47.

 7. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele parafialne; kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na WŚSD.

 8. Przyjmujemy intencje mszalne do odprawienia poza naszą parafią w okresie wakacyjnym.

 9. W niedzielę 12.07. zapraszamy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy. Wyjazd o godz. 6.40 z parkingu przy MDK. Zapisy w kancelarii.

 10. W dniach 09.07-11.07, a nie jak podano wcześniej 05.07-11.07, odbędzie się zaplanowana rowerowa pielgrzymka do Częstochowy, natomiast piesza pielgrzymka zostaje odwołana z powodu małej ilości zgłoszeń. Zapisy chętnych przyjmujemy do następnej niedzieli, tj. 05.07.

 11. Zachęcamy do lektury najnowszego „Gościa niedzielnego”, w którym znajdziemy m. in.. Do nabycia jest również nowy numer „Małego Gościa”.

 

Urząd Miejski w Łaziskach Górnych zaprasza dzieci i młodzież szkolną w każdy wtorek wakacji letnich na wycieczki krajoznawczo – turystyczne organizowane w ramach akcji „LATO  W  MIEŚCIE”. Szczegóły w gablotce.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 158
 

SONDY

Jakich artykułów oczekujesz w Magnificacie?