Ogłoszenia parafialne
19 października 2014 PDF Drukuj Email
 1. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny i witamy w naszej wspólnocie o. Pawła Grala, który będzie głosił Słowo Boże i przybliży nam tematykę posługi misyjnej kościoła. 

 2. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy o godz. 16.00. Jeszcze dziś o godz. 13.00 w naszym kościele dekanalny Dzień Skupienia dla narzeczonych i Apel Jasnogórski o godz. 20.30. 

 3. W liturgii tygodnia w środę wspominamy św. Jana Pawła II a w przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość poświęcenia kościoła własnego czyli tzw. Kiermasz.
 4. Szczególne Msze św. w tygodniu;
  -  CZWARTEK  godz. 16.30 Msza szkolna
  godz. 17.00 w Kaplicy na Bradzie w int. czcicieli św. Ojca Pio
  -  SOBOTA       godz. 8.15   za zmarłych członków Żywego Różańca, po Mszy św. spotkanie przełożonych „Róż” różańcowych
  godz. 17.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego, nauki dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 19.00 w salce katech.
  -  NIEDZIELA    godz. 17.00 w int. rocznych dzieci. 

 5. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na Misje. Kolekta przyszłej niedzieli na koszty remontu elewacji naszego kościoła.

 6. Po każdej Mszy św. zapraszamy do salek na Kiermasz Misyjny połączony z konkursami z nagrodami. Ponadto polecamy książki dla dzieci i dorosłych, wyroby przywiezione przez Misjonarzy, upominki i wystawę fotograficzną – „18 lat Ligi Misyjnej w naszej parafii”. 

 7. Comiesięczne odwiedziny chorych w sobotę 25 października. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. 

 8. Przed zbliżająca się uroczystością Wszystkich Świętych prosimy o uporządkowanie grobów swoich bliskich zmarłych. Przypominamy również o obowiązku przedłużania rezerwacji miejsc grobowych po upływie 20 lat  od pochówku. W gablotce parafialnej oraz na stronie internetowej parafii można zapoznać się z wykazem grobów dla których nie dokonano rezerwacji a termin upłynął w 2013 roku bądź wcześniej. Około 90 grobów znajduje się w tej sytuacji na naszym cmentarzu parafialnym i mogą być w każdej chwili ponownie wykorzystane.

 9. Raz jeszcze zapraszamy Parafian  do udziału w przyszłorocznej pielgrzymce na Korsykę. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej do 10 listopada. 

 10. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 122
 

SONDY

Jakich artykułów oczekujesz w Magnificacie?