Ogłoszenia parafialne
11 października 2015 PDF Drukuj Email
 1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako kolejny „Dzień Papieski”. Przed kościołem po każdej Mszy św. młodzież będzie prosiła o dar materialny na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. O godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.

 2. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca o godz. 15. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 3. Pracowników Służby Zdrowia zapraszamy na archidiecezjalną pielgrzymkę do katedry katowickiej w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

 4. W niedzielę 18 października rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Z tej okazji gościć będziemy O. Mariusza Bartuzi ze Zgromadzenia Misjonarzy Afryki. Zapraszamy także na kiermasz misyjny do salek katechetycznych.

 5. W liturgii tego tygodnia w piątek przypada uroczystość św. Jadwigi Śląskiej głównej patronki Śląska.

 6. Szczególne Msze św. w tygodniu;
  - WTOREK          godz. 8.15    w int. czcicieli MB Fatimskiej
  -  CZWARTEK     godz. 16.30    Msza św. szkolna
  -  PIĄTEK             godz. 18.00    w int. Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej godz. 19.00   w intencji członków Klubu Inteligencji Katolickie, po Mszy św. spotkanie w salce katech.
  -  SOBOTA           godz. 8.15    w int. członków III Zakonu Franciszkańskiego godz. 11.00  Msza św. dziękczynna za pontyfikat św. Jana Pawła II – Zapraszają „Białe Misie”.
  -  NIEDZIELA     godz. 15.00    w int. małżonków obchodzących kolejną rocznicę ślubu, dane osobowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
 7. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na Śląskie Seminarium Duchowne oraz za składany przed kościołem dar pieniężny na stypendia dla zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Misje.

 8. Składamy podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia uroczystości odpustowej w naszej parafii a w szczególny sposób służbie liturgicznej, pocztom sztandarowym, dzieciom komunijnym, chórowi „ECHO”, orkiestrze elektrowni oraz wiernym licznie przybyłem na tę uroczystość.

 9. Rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w najbliższy poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.

 10. Od poniedziałku do czwartku narzeczonych zapraszamy na nauki przedślubne o godz. 19.00 do salki katechetycznej oraz w przyszłą niedzielę na Dzień Skupienia od godz. 13.00 do naszego kościoła.

 11. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek i czwartek o godz. 18.45 wg ustalonych grup.

 12. W przyszłą niedzielę Apel Jasnogórski o godz. 20.30 – prowadzi Akcja Katolicka.

 13. Spotkanie formacyjne rodziców, których dzieci przygotowują się do Wczesnej i I Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek 19 października o godz. 19.00 w kościele.

 14. W sobotę 24 października odbędzie się IV Archidiecezjalna pielgrzymka członków Żywego Różańca do Katedry w Katowicach. Zapisy w kancelarii, wyjazd o godz. 9.30.

 15. Akcja Katolicka organizuje konkurs literacki dla dzieci i młodzieży oraz Archidiecezjalny Turniej Szachowy. Szczegółowe informacje w gablotce parafialnej.

 16. Młodzież, która chce wziąć udział w przyszłym roku w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie prosimy o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej. Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne lub grupowe – w tym przypadku prosimy lidera grupy o przyniesienie listy z nazwiskami uczestników. Prosimy również o wcześniejsze wybranie pakietu pielgrzyma. Informacje o terminach i pakietach są wyłożone na stojakach z prasą z tyłu kościoła. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada br.

 17. Młodzież i dzieci chętne na bezpłatne korepetycje z matematyki, fizyki i chemii prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

 18. Zachęcamy do lektury najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 172
 

SONDY

Jakich artykułów oczekujesz w Magnificacie?